Hea veini ja toidu austaja –

tule Muhumaa kohvikutepäev 2023 ajal meie “Segasummasuvilasse”, kus ootavad sind meeldivad elamused – sukeldu veini ja austrite maailma ning naudi meie special 🙂 menüüd, mille oleme just selleks toredaks nädalavahetuseks koostanud. 

Opmani talu Bramasole suveköek pakub head toitu ja veel paremat veini!

🍷 Kohvikutepäev – Vein:

Pakume teile suurepäraseid punaseid, valgeid ja roosasid veine. Cremant ja Champagne ei puudu ka loomulikult ning täiustavad austrite maitset ja sobituvad hästi meie toitudega. Meie veinikaart pakub midagi igale veinisõbrale alates elegantsest Pinot Noir’ist kuni täidlase Cabernet Sauvignon`ini. Valgete veinide list on mõnusalt laialdane – Sylvaner, Riesling, Chardonnay, Gavi, Pecorino, Pinot Grigio, Gewurstraminer, Prosecco, Cremant, Champagne jne.. Lubame sulle, et saad meilt ainulaadse võimaluse proovida erinevaid maitsenüansse ning leida oma lemmikud. 

Oleme Prantsusmaa ja Itaalia kvaliteetveinide maaletooja ning veinid on kohapeal nautimiseks ning ka koju kaasa ostmiseks, et enda õhtusööki veiniga täiustada.

*Tuletame meelde, et tegemist on alkoholiga, palume tarbida mõistlikult.

🦪 Kohvikutepäev – Austrid:

Sukeldu mereandide maailma ja naudi värskete austrite rikkalikku maitset! Austrid toimetab meieni Kalakala ja Pojad. Tule ju luba endale maitserännak austrite ja mulliga. 

🍒 Toiduks pakume:

Lisaks veinidele ja austritele on meil ette valmistatud ka mõned road, mis peegeldavad hästi seda, kuidas me ise elame ja mida me armastame süüa. 

Kasutame värsket toorainet ja ühtteist on ka meil juba võtta oma köögiviljaaiast, mis rõõmustab meid endit eriti. Oleme täheldanud, et meie aias kasvab väga hästi salvei ja suvikõrvits 🙂

Loodame, et ilm ka soosib meie ettevõtmist. Maitsemeeli rõõmustavad:

🦪Austrid

🧀Ahjusoe Camembert juust koduaia salvei ja extra neitsioliiviõliga

🧀Taldrikul Pecorino juust, oliivid ja Prosciutto

🍆Baklažaanisalat röstitud Muhu leivaga

🦈Värske graavilõhe kinoa-rukola-wakame salatipadjal

🍲Sinimerekarbid valge veinikastmes

🥒🥔Ürdine ning värske omaaia suvikõrvits ja kartul tuunikalasalatiga

Ilmselt valmistame imemaitsvaid bruschetta`sid erinevate katetega.

🍒Lisaks meie Itaalia ja Prantsusmaa veinidele on meil ägedaid gurmeetooteid Itaaliast, Piedmonti piirkonnast. Pestod, määrded, trühvliga najoneesid ja juustusegud. Samuti kvaliteetsed oliiviõlid ja balsamikud. 

Proovime oma “Segasummasuvila” suveköek`i võimalikult lille lüüa. Kuna meil on kahepeale 4 kätt ja mõlemal 27 h ainult ööpäevas 🙂 perenaisel peavad roosid õitsema ja kõik joone järgi olema ning mis peamine – kõik kohe valmis olema ja ilus ka veel…

Seega, nii meil siin kasvavad graatsilised roosid ja vohav malts käsikäes. Rügame tööd teha, et saaks kõik “kohe “ valmis… Üks on aga selge, meie toidulaualt ei puudu kunagi hea ja armastusega tehtud toit ning vein muidugi ka. 

Kohvikutepäev on meile ametlikult esimene kord, kui välja arvata, et meil on justkui igapäev kohvik 🙂 

*** Lambaid meil endil ei ole, naabri lambad käsid külas… algul oli rõõm suur kutsumata külaliste üle, kuid kui selgus, et nad olid pannud nahka kõik magusa ja värskelt sirguva aiakraami, isegi äsja istutatud Hortensia noored võrsed ja õied, siis jõudsin järeldusele, et naabri aiast on mul neid palju meeldivam jälgida….

Kui ilm on kole ja märg, siis meie suveköek katuse all mahutab samuti veini ja hea toidu nautijaid.

Ootame sind meile külla juulikuu viimasel nädalavahetusel. 

28.07. reedel   15 – 19

29.07 laupäeval  12 – 19

30.07 pühapäeval  12 – 16

Opmani talu ( kohe Alexela kõrval ), Bramasole suveköek

Palun jäta auto, kas Alexela või poe parklasse. Kui sa tulla ei saa, siis vaata meie veinivalikut Bramasole veinipoest.

Kohtumiseni,

Birgitt ja Priit