Liitudes House of Bramasole veiniklubiga on Sul ainult võita. Pakume kõigile meie veiniklubi liikmetele e-poest ostes püsivat 20% soodustust.

Liitumine veiniklubiga on tasuta ja ei too kaasa kohustusi. Ainult võimaluse nautida head veini. Soodustus kehtib kõigile meie bramasole.ee e-poes pakutavatele kaupadele ning samuti saad soodustustust meie veinipoodides, kui oled ennast klubiliikmeks registreerinud.

Valikus on lisaks kvaliteetveinidele ka gurmeetooted Itaaliast ( kõrgelt hinnatud oliiviõli, pestod ja kastmed, määrded, pasta ).

Valmis astuma klubiliikmeks? Liitu veiniklubiga.

Klubiliikmele on alati kõik tavahinnaga tooted vähemalt  20 % soodsamad. Olles House of Bramasole veiniklubi liige oled üks teadlik ja arukas veininautleja. Naudime koos head ja kvaliteetset veini!

* Ära unusta, et tegemist on siiski alkoholiga, tarbime mõistlikult!

Olles üks meie seast, saad alati võimaluse osaleda House of Bramasole veini- ja toiduüritustel. Saad kindlasti esimesena toimuvatest üritustest esimesena teada!

Kuidas oleks, kui saadame Sulle iga kuu hoolega valitud veinid koju? Saadame Sulle kasti veini igal kuul, veinikast sisaldab 3 x 2 veini.