Bakan Pecorino Brut Spumante Bio

Pecorino Brut Spunante Torri Cantine

– vahuvein on elegantse ja pärlendava mulliga. Meeldivalt puuviljane, mereliselt mineraalne väikese vürtsika noodiga. Nautimiseks igal ajal.

23.40

Bakan Pecorino Brut Spumante Bio

Category

Description

Bakán Pecorino Brut vahuvein

Värv: helendav kahvatukollane – õlgkollane, pärlendava mulliga
Aroom: elegantne, värske ja aroomikas, lõhnas tunada vaalged lilleõied, jasmiin, samuti eristad heledad puuviljad  – valge virsik ja aprikoos.
Maitse: Ülevoolav värskus koos puuviljasuse ning merelise soolasusega. Maitsetes samuti heledad puuviljad, esile tuleb lisaks tsitruselisi.

Viinamarjade kasvatamine

Viinamajad kasvavad Abruzzzo piirkonnas. Viinapuud kasavad ideaalsel kõrgusel, kliima pakub ideaalset temperatuurivahemikku ja suurepärast valgust

Pecorino viinamarjadest valmistatud kvaliteetvahuvein, mis on saadud rangelt käsitsi korjatud. Korje septembri esimesel kümnel päeval. Meie Pecorino Spumante vahuvein on Bio / Organic sertifikaadiga, mis tagab ülima lugupidamise ümbritseva keskkonna vastu.

Veinivalmistamine

Vein on valminud terasvaatides, seejärel kääritamine Martinotti-Charmati meetodil vähemalt 3 kuud autoklaavides ning seejärel “isobaric” villimine pudelitesse ning korgistamine.

Kuidas ja millega sobitada  Bakán PECORINO spumante brut vahuveini?
Vahuvein, mida serveerida jahutatult 4-6 kraadi juures. Pecorino mull on peotäht – algusest lõpuni 🙂 aperitiivide, eelroogade, mereandide, taimetoitude, liha ja juustu kõrvale. Kujutage ise kihisevat ja pärlendavat vahuveini ette grillitud krevettidega või ricotta ravioolidega.

Suurepärane kooslus Pecorino Brut vahuvein koos Pecorino juustuga.

Additional information

VARIETAL

100% Pecorino d’Abruzzo

APPELLATION

DOC Pecorino

VINTAGE

2021

Profile

Kuiv

ALKOHOL

12,5 %

SIZE

75 cl